Koordynator projektów

Dodaj do ulubionych
Kontakt alicja.bobko@agencja-headhunters.eu
Dodane 09-04-2018 09:55:50
Autor Gość

Opis

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy z branży energetyki odnawialnej, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

- Kontrola pracy farm wiatrowych

- Współpraca z operatorem sieci dystrybucyjnej i serwisu maszyn

- Kontakt z właścicielami farm wiatrowych

- Koordynacja prac związanych z usprawnieniami działania tych farm.

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie techniczne (inżynier elektryk)

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- Prawo jazdy kategorii B

- Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i UE

- Mile widziana znajomość języka niemieckiego i oprogramowania technicznego – AutoCAD, Rotersoft, Scada.

Nasz klient oferuje:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy

- Pracę od poniedziałku do piątku

- Możliwość udziału w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu

- Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się firmie.

Lokalizacja: okolice Poznania

Kontakt: alicja.bobko@agencja-headhunters.eu

Wymagane dokumenty:CV zawierające klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolska, Polska

POLECANE FIRMY JM

Wyposażenie gastronomii, urądzenia gastronomiczne MP GASTRO

Serwis AGD Poznań DOMAXSERWIS

Popularne

Nowy kurs Salsa Solo w Bestime!Nowy kurs Salsa Solo w Bestime!
13-04-2018 18:31:50Sprzedaż90,00 PLN
Nowy kurs Salsa Solo!
Optymalizacja Podatkowa za 1 kwartał 2018 rok.Optymalizacja Podatkowa za 1 kwartał 2018 rok.
20-04-2018 10:57:48Usługi5,00 PLN
Optymalizacja Podatkowa za 1 kwartał 2018 rok.
Oferuje treningi personalne i diety nastawione na: ...