Listonosz samochodowy (Poczta Polska)

Pilne Dodaj do ulubionych
Kontakt Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: malwina.retkiewicz@idn.org.pl bądź w Oddziale Fundacji na ul. Poznańskiej 62 lok. 101 w Poznaniu.
Dodane 14-05-2018 12:02:32
Autor Gość

Opis

Listonosz z samochodem (Poczta Polska)

Miejsce pracy: Poznań

Główny zakres obowiązków:

  • przygotowanie korespondencji do doręczenia
  • doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych
  • realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów
  • przygotowanie karty rozliczeń przesyłek

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego
  • orzeczenia o niepełnosprawności
  • prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu
  • gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej (noszenie paczek)
  • umiejętności współpracy w zespole
  • umiejętności organizacji pracy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 460-letniej tradycji
  • praca w firmie, która została laureatem konkursu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
  • dodatki motywacyjne
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji wewnętrznej, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolska, Polska
Poznańska 62

POLECANE FIRMY JM

Wyposażenie gastronomii, urądzenia gastronomiczne MP GASTRO

Serwis AGD Poznań DOMAXSERWIS

Popularne

Serwis aparatów fotograficznych, obiektywów i Kame ...
Koszty-Sprzedam VAT-Sprzedam FakturyKoszty-Sprzedam VAT-Sprzedam Faktury
18-05-2018 17:58:22Usługi5,00 PLN
koszty-sprzedam vat-sprzedam faktury
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę ...