1250 EURO, PAN HEINZ, LEGALNE ZATRUDNIENIE ! + 100 EURO

Usługi Dodaj do ulubionych
Kontakt 91 383 91 00
Dodane 06-04-2018 15:26:06
Autor Gość

Opis

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 25830

Data wyjazdu: 21.04. – 21.06.2018

Miejscowość: 73733 Esslingen

Stawka: 1250 Euro + 100 EURO Premii

Opis zlecenia:

Pan Heinz (85 l.) to sympatyczny i spokojny Podopieczny, który lubi oglądać telewizję i rozwiązywać sudoku. Ma 3 stopień niepełnosprawności; jest po udarze oraz po operacji woreczka żółciowego. Cierpi na niewydolność krążenia w mózgu oraz schorzenie układu nerwowego i reumatyzm. Pan przed operacja poruszał się o rollatorze, aktualnie dużo leży i siedzi, potrafi zrobić drobne kroki z pomocą Opiekunki. Potrzebuje również wsparcia przy pielęgnacji ciała. Pan ma problemy z przełykaniem, musi zapijać wodą.  Medyczną opieką zajmuje się rodzina lub Pflegedienst. Pan chodzi do fizjoterapeuty, logopedy i ergoterapeuty.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z żoną, która jest samodzielna – nie wymaga pomocy. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie z łazienką, kuchnią, TV oraz internet.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą,

Oferujemy:

- zarobki nawet do 1470 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 91 383 91 00
rekrutacja@medipe.com
SMS
o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

POLECANE FIRMY JM

Wyposażenie gastronomii, urądzenia gastronomiczne MP GASTRO

Serwis AGD Poznań DOMAXSERWIS

Popularne

Pożyczki na oświadczenie dla każdego klientaPożyczki na oświadczenie dla każdego klienta
23-02-2018 08:43:19Usługi1,00 PLN
Pożyczki, kredyty
CITIHAUS zaprasza do współpracy pośredników kredyt ...
Cieśla konstrukcyjnyCieśla konstrukcyjny
04-04-2018 10:33:52Pilne
Poszukiwany Cieśla Konstrukcyjny do pracy- NORWEGI ...