Kamieniarz Brukarz do pracy w Norwegii

Pilne Dodaj do ulubionych
Kontakt www.jobzone.pl
biuro@jobzone.pl
+48609461000
Dodane 17-04-2018 13:36:44
Autor Gość

Opis

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski, ale rekrutujemy także dla pracodawców na terenie Irlandii ,Niemiec i Austrii. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Kamieniarz/Brukarz

Miejsce pracy: Norwegia, Oslo-Ostfold

Obowiązki:
Układanie kamieni na nawierzchni ulic i mostów oraz montaż krawężników
Odpowiedni dobór żwirku i piasku
Praca z różnymi surowcami
Montaż schodów i ścian oporowych
Możliwe drobne prace w zieleni miejskiej
Umiejętność wykorzystania następujących narzędzi: przecinak mechaniczny, kleszcze brukarskie wzdłużne i poprzeczne, młotki brukarskie gumowe i stalowe, imak brukarski, wyważak brukarski, trójkąt brukarski, listwy zgarniające itp.

Wymagania:
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Doświadczenie zawodowe, najlepiej udokumentowane
Numer norweski personalny
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
Referencje ustne lub pisemne
Auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane

Oferujemy:
Wynagrodzenie: 195 NOK/h
Zakwaterowanie: 1500 NOK za miesiąc
Umowa z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach
Długoterminowe zatrudnienie
Możliwa praca w trybie rotacyjnym do ustalenia z pracodawcą

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

POLECANE FIRMY JM

Wyposażenie gastronomii, urądzenia gastronomiczne MP GASTRO

Serwis AGD Poznań DOMAXSERWIS

Popularne

Poszukujemy opiekunki dobrze mówiącej po niemiecku ...
BryzaApartamenty Darłówko ul Bosmańska 23BryzaApartamenty Darłówko ul Bosmańska 23
07-04-2018 18:32:49Usługi40,00 PLN
"Bryza Darłówko” Pokoje Gościnne i Apartamenty ul. ...
Biuro pośrednictwa nieruchomości CITIHAUS oferuje ...