Kierowca samochodów kat. C i C+E

Pilne Dodaj do ulubionych
Kontakt www.jobzone.pl
biuro@jobzone.pl
+48609461000
Dodane 07-06-2018 12:14:56
Autor Gość

Opis

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

KIEROWCA SAMOCHODÓW C I C+E

Miejsce pracy:Belgia

Obowiązki:

·      Dostarczanie towarów na terenie Beneluksu

·      Rozładunek towarów – Ładunek zazwyczaj nie należy do obowiązków kierowcy

·      Podpinanie i odłączanie gotowych kontenerów

·      Używanie transpalet elektrycznych

Wymagania:

·      Prawo jazdy kat. C lub CE + aktualny kod 95

·      Ważna karta kierowcy

·      Doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych

·      Średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego lub francuskiego

·      Zaświadczenie o niekaralności

·      Mile widziane własne auto do dyspozycji

Oferujemy:

·      Atrakcyjne wynagrodzenie

·      Nadgodziny i Premie

·      Pomoc w zakwaterowaniu

·      Praca w wymiarze 50-60 godzin tygodniowo

·      Stałe zatrudnienie w trybie zmianowym

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pllub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

POLECANE FIRMY JM

Wyposażenie gastronomii, urądzenia gastronomiczne MP GASTRO

Serwis AGD Poznań DOMAXSERWIS

Popularne

Pożyczki na oświadczenie bez bik dla każdegoPożyczki na oświadczenie bez bik dla każdego
17-07-2018 09:13:38Usługi1,00 PLN
pożyczki
Koszty-Sprzedam VAT-Sprzedam FakturyKoszty-Sprzedam VAT-Sprzedam Faktury
02-07-2018 11:24:47Usługi5,00 PLN
Koszty-Sprzedam vat-sprzedam faktury
DJ KONRAD – śpiewający dj z akordeonem Oprawa m ...