Konserwator / Mechanik

Pilne Dodaj do ulubionych
Kontakt www.jobzone.pl
biuro@jobzone.pl
+48609461000
Dodane 04-04-2018 10:29:46
Autor Gość

Opis

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski, ale rekrutujemy także dla pracodawców na terenie Irlandii ,Niemiec i Austrii. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Konserwator/Mechanik

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:
Naprawy awaryjne
Konserwacja zapobiegawcza
Konserwacja maszyn w tym hydraulika, pneumatyka i mechanika
Praca w dziale okablowania

Wymagania:
Język angielski lub francuski w stopniu dobrym
5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Wykształcenie techniczne
Samochód mile widziany
Referencje ustne lub pisemne – mile widziane

Oferujemy:
Prace na stałe
Umowę na belgijskich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
Pracę w systemie zmianowym
Pomoc w zakwaterowaniu
Opiekę koordynatora w Belgii

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

POLECANE FIRMY JM

Wyposażenie gastronomii, urądzenia gastronomiczne MP GASTRO

Serwis AGD Poznań DOMAXSERWIS

Popularne

Kupimy mieszkanie, dom, udziały za GOTÓWKĘ.  MOGĄ ...
Naprawa SONY Poznań www.aparatserwis.plNaprawa SONY Poznań www.aparatserwis.pl
21-03-2018 17:26:59Usługi1,00 PLN
Naprawy Aparatów Cyfrowych, kamer video, lamp błys ...
W Kwietniu Poręcze i Balustrady -20%!W Kwietniu Poręcze i Balustrady -20%!
05-04-2018 09:04:59Sprzedaż
W Kwietniu Poręcze i Balustrady -20%!