Pracownik fizyczny w Niemczech

Usługi Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00 PLN
Kontakt Zgłoś się:
- wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealwork.pl
- odwiedź naszą stronę internetową: www.idealgrupa.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IDEAL Work Germany Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. 202 nr 101 poz. 926 ze zm.
Dodane 16-05-2018 07:29:55
Autor Gość

Opis

Zadania na stanowisku:

- załadunek, rozładunek towarów, przesyłek, kontenerów

- Inne prace magazynowe

Od Kandydata oczekujemy:

- doświadczenia w pracy fizycznej

- sprawności fizycznej

- motywacja oraz chęć do pracy

- gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w nocy

Oferujemy:

- niemieckie wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Polska

POLECANE FIRMY JM

Wyposażenie gastronomii, urądzenia gastronomiczne MP GASTRO

Serwis AGD Poznań DOMAXSERWIS

Popularne

Koszty Dam/ Odstąpię Koszty VATKoszty Dam/ Odstąpię Koszty VAT
26-06-2018 12:12:17Usługi5,00 PLN
koszty dam/odstapie koszty vat
NOWOŚĆ! Przeczytaj - NAJLEPSZE OFERTY KREDYTÓW DL ...
Najlepsze wieczory panieńskie w Poznaniu!