Pracownik fizyczny w Niemczech

Usługi Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00 PLN
Kontakt Zgłoś się:
- wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealwork.pl
- odwiedź naszą stronę internetową: www.idealgrupa.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IDEAL Work Germany Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. 202 nr 101 poz. 926 ze zm.
Dodane 16-05-2018 07:29:55
Autor Gość

Opis

Zadania na stanowisku:

- załadunek, rozładunek towarów, przesyłek, kontenerów

- Inne prace magazynowe

Od Kandydata oczekujemy:

- doświadczenia w pracy fizycznej

- sprawności fizycznej

- motywacja oraz chęć do pracy

- gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w nocy

Oferujemy:

- niemieckie wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Polska

POLECANE FIRMY JM

Wyposażenie gastronomii, urądzenia gastronomiczne MP GASTRO

Serwis AGD Poznań DOMAXSERWIS

Popularne

Sprzedam koszty VAT, faktury VATSprzedam koszty VAT, faktury VAT
31-03-2018 18:15:21Usługi5,00 PLN
Dam faktury VAT - Koszty VAT Dam - szybko, profesj ...
Chciałbyś uzyskać dodatkowy, albo stały dochód? ...
Cieśla konstrukcyjnyCieśla konstrukcyjny
10-05-2018 10:55:46Pilne
Cieśla Konstrukcyjny