SPRAWDZONE ZLECENIE, SAMODZIELNY PODOPIECZNY, CENA DO NE

Usługi Dodaj do ulubionych
Kontakt 91 383 91 00
Dodane 14-05-2018 12:22:05
Autor Gość

Opis

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 26204

Data wyjazdu: 24.05. – 24.07.2018

Miejscowość: 34576 Homberg /Efze

Stawka: 1250 EURO (do negocjacji –  w zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego)

Opis zlecenia:

Pan Martin (93 l.) choruje na osłabienie starcze, zaburzenia rytmu serca oraz Parkinsona. Komunikacja z Seniorem jest zaburzona, podobnie jak i orientacja czasowa. Podopieczny porusza się przy pomocy rollatora – potrzebuje asekuracji Opiekunki przy poruszaniu się, a także przy czynnościach higieniczno – pielęgnacyjnych oraz całkowitej pomocy przy kąpieli. Podopieczny może mieć problemy z jedzeniem – trzeba go wspierać przy przyjmowaniu posiłków. Senior uczęszcza na fizjoterapię i ergoterapię.

Obowiązki Opiekunki: otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Pan mieszka w domu jednorodzinnym w centrum miasta.  Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z TV oraz internetem.  W domu z Seniorem mieszka również pies (starsza suczka) oraz kot. Podopiecznego odwiedza często córka.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym/komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:

- zarobki nawet do 1470 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 91 383 91 00
rekrutacja@medipe.com
SMS
o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

POLECANE FIRMY JM

Wyposażenie gastronomii, urądzenia gastronomiczne MP GASTRO

Serwis AGD Poznań DOMAXSERWIS

Popularne

Internetowa Hurtownia narzędzi warsztatowychInternetowa Hurtownia narzędzi warsztatowych
05-07-2018 12:19:17Sprzedaż10,00 PLN
Specjalistyczne wyposażenie warsztatowe
Obóz taneczny dla DzieciObóz taneczny dla Dzieci
16-07-2018 18:09:46Usługi870,00 PLN
Obóz taneczny dla dzieci wraz z ich opiekunami :)
Usługi programistyczne, programistaUsługi programistyczne, programista
08-07-2018 19:05:56Usługi1500,00 PLN
PHP, HTML5, JavaScript (z jQuery), technologia AJA ...